Tavsiye Ederek Para Kazanın

Tavsiye Ederek Para KazanınEğer bu programa katılmak istiyorsanız öncelikle kendi kendinize

şu soruların cevabını olumlu bir şekilde verebilmelisiniz:1. Bilgisayar başında çalışmaktan ve internette sörf yapmaktan zevk alıyor musunuz?


2. Sabırlı, tahammüllü ve iyimser misiniz?


3. Dolandırıcılık yapmadan ve neredeyse sıfır sermaye ile ev ofisi kurulabileceğine inanıyor musunuz?


4. Başarıya ulaşmak için en az bir ay boyunca günde yaklaşık bir ila iki saat bilgisayarınızın başında çalışabilir misiniz?


Sadece bu dört soruya EVET diyebiliyorsanız DOĞRU YERDESiNiZ.Sistemimiz şimdiye kadar ki bütün benzer programlardan farklıdır. Ana fikri koruduk çünkü bu program ALTIN değerindedir. Değişiklikler ise Türkiye şartlarına uygun olması açısından yapılmıştır.(Yasal İşlemler, tercüme vs.)Çok saygıdeğer misafirler;Galaxies Union Inc. Satış ortaklığı sistemini sizlere açıklıyorum;Sistem şu şekilde işler:

Öncelikle

https://app.galaxiesunion.com/register?ref=galaxiesunion

adresinden web sitemize kayıt olunuz.

Web sitemiz, domain hosting ve web yazılım hizmetleri veren sosyal paylaşım sitesidir.

Kayıt olduktan sonra üye girişi yaparak


https://app.galaxiesunion.com/setting/affiliates

sayfasına tıklayarak ilgili sayfadaki satış ortaklığı linkinizi kopyalayarak dosyanıza kaydediniz.


Affiliate satış ortaklığı linkinizi sosyal mecralarda, internette, e-posta yoluyla yada whatsapptan mesaj göndererek paylaşınız.

Satış ortaklığı linkiniz ile kayıt olan kullanıcılar web sitemize STAR yada Vip üye olduklarında sizde %20 komisyon kazanırsınız.

Web sitemize sizin tavsiyenizle STAR üye olan kişi kendi tavsiye linki ile siteye üye topladığı zaman,

onların satışlarından %10 komisyon kazanırsınız. (1. Seviye Jenerasyon)

Onların tavsiye ettiği kişilerde STAR üye olduktan sonra kendi satış ortaklığı linki ile yeni STAR üye kaydı yaparsa siz %5 prim kazanırsınız (2. Seviye Jenerasyon)


Onların tavsiye ettiği kişilerde üye olduktan sonra kendi satış ortaklığı linki ile yeni STAR üye kaydı yaparsa siz %2.5 prim kazanırsınız (3. Seviye Jenerasyon)

Kazancınız :

Siz = %20

1. Nesil Üye = %10

2. Nesil Üye = %5

3. Nesil Üye = %2.5


Tavsiye et kazan modelinde üyelik paketlerimizi alan kullanıcılara;

1 yıllık .com uzantılı domain name (Alan Adı Tescili)

1 yıllık web hosting hizmeti

Web sitesi için kurulum aracı (Wordpress veya kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlar)

Örnek Temalar

Ücretsiz Google SEO başarı eğitimi eğitimi veren .pdf formatında e-kitap

Ücretsiz olarak web sitesi kurulum bilgileri yer alan .pdf formatında e-kitap

Hediye edilmektedir.


STAR üyelik planı $50 USD dolardır.

Şartlar koşullar hakkında detaylı bilgi edinmek için;


https://app.galaxiesunion.com/register?ref=galaxiesunion

adresinden web sitemize kayıt olarak başlayabilirsiniz.


Web sitemize kayıt olduğunuz takdirde satış ve pazarlama konusunda eğitimler firmamız tarafından ücretsiz olarak verilecektir.

Affiliate Satış Ortaklığı Nedir?

Affiliate Satış ortaklığı, bireylerin web üzerinde en çok kazanç sağladığı yollardan biridir. Tek bir kişinin, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi yeni potansiyel müşterilere tanıtmak suretiyle ücretsiz pazarlama oluşturduğu yerdir. Bunu yapan kişiler, müşteri etkileşimi veya satın alma yoluyla komisyon alırlar. Fakat, bu sadece temel bir açıklamadır. Satış ortaklığı ile kazancınızı arttırmak için biraz daha fazlası var.


Affiliate Satış ortaklığı düzenlemesi yapmak, blogerlar için mevcut gelirlerini yükseltmeyi ve hatta bloglarından gerçekten kazanç elde etmeyi sağlayabilir. Her şeyde olduğu gibi, satış ortaklığı oluşturmak ve kullanmak için de farklı stratejiler ve yollar vardır. Burada gerekli olan temel bilgiler ve örnekler verilmiştir.18ler Bütünlüğü Başarı Planı:Sadece 8 aydaYaklaşık $727.566 USDKazanmak artık mümkün!..Şimdiye kadar hiç, size çok para kazandırabilecek

ürünler hakkında bir şey duydunuz mu?Duymadıysanız biraz zamanınızı ayırın ve okumaya devam edin.8 ay gibi kısa bir sürede $50 USD den $727.566 USD kazanmanın mümkün olup olmadığına kendiniz karar verin.

Başlangıç sermayeniz minimum düzeyde.$50USD nizin olması yeterlidir.Hatta dilerseniz hiç para vermeden de web sitemize üye olarak, hemen satışlara başlayabilirsiniz.Herhalde internet bağlantılı bir bilgisayarınız ve e-mail adresiniz vardır.İşinizi internette pazarlarken size destek olması için paha biçilmez değerde E-kitap hazırladık.E-kitapların içinde yazanları ciddiye alın çünkü o zaman hedeflerinize ulaşırsınız.Bağlantı ücretiniz haricinde başka bir masrafınız olmayacaktır.

Var sayalım ki; ne kadar iyi gittiğini görmek için ufaktan başlamaya karar verdiniz.Diyelim ki hedefiniz 1. sıranıza sadece 5 katılımcı oluşturmak olsun.(E-kitabın içinde yazanları uygularsanız kolaylıkla daha fazlasına ulaşacaksınız.)Programınızda ki katılımcılarında 5 başka katılımcı oluşturduğunu düşünürsek ve şu örnek hesaplamayı dikkate alırsak inanılmaz başarıyı göreceğiz:1.Seviye %20 - 5 katlımcı...................50USD2.Seviye %10 - 25 katılımcı................125USD3.Seviye %5 - 125 katılımcı...............312USD4.Seviye %5 - 625 katılımcı.............1.562USD5.Seviye %5 - 3.125 katılımcı...........7.812USD6.Seviye %5 - 15.625 katılımcı.........39.062USD7.Seviye %5 - 78.125 katılımcı........190.312USD8.Seviye %2,5 390.625 katılımcı........488.281USDToplam Kazancınız......................727.566USDPeki bu nasıl oluyor? Şirket bu işten zarar etmez mi?Bu sistemde toplam 8 seviye var.. ve yukarıda görüldüğü gibi her seviyede alınan prim yüzdesini toplarsak;%57,5 sistemde bulunan üyelere satış ortaklığı primi olarak dağıtılıyor. Geri ye kalan %42,5 Galaxies Union Inc. şirketine kalan paradır. Star üyelik planı $50 dolar olduğunu düşünürsek;$21,25 şirketin kasasına kalan paradır. bunun 11,25 doları domain name alan adı .com isim tescil maliyetidir. geriye $10 dolar kalıyor.Bununla da web sitelerinin yayında kalması için gerekli sunucu alt yapısını sağlıyor.Her katılımcının sadece 5 yeni katılımcı oluşturduğunu varsaydık.20 katılımcı oluşturursanız neler olacağını bir an için düşünün.Bazıları 100 katılımcı ve daha fazlasını oluşturacaklardır. Bunu bir düşünün!Aldığınız her satış ortaklığı primi için sadece whatsapp ile ekibinizi Yönetmeniz yeterli olacaktır. Hepsi bu.İşinizi Kurun Ekibinizi Yönetin!..
Galaxies Union Inc.

Cem Gökhan Saydır